Peugeot e-3008. Operacja #Camocatch

20 lipca 2023
Peugeot e-3008. Operacja #Camocatch

Ciekawą akcję proponuje Peugeot, który przygotowuje premierę nowego e-3008. Można wygrać jazdę testową tym samochodem.


Zwykle prototypy są ukrywane, testowane na zamkniętych torach lub na odludnych miejscach. Słowem producenci robią wszystko, aby uniknąć możliwości fotografowania takich samochodów. Peugeot wprost przeciwnie. Zachęca do robienia zdjęć.


Tego lata nowe, zamaskowane elektryczne Peugeoty E-3008 jeżdżą po europejskich drogach, a każdy kto je sfotografuje i opublikuje między 15 lipca a 15 sierpnia br. na swoim profilu społecznościowym (Facebook i Instagram) z oznaczeniem #CAMOCATCH i @PEUGEOT może wygrać nagrodę w postaci jazd testowych tym autem.


Wszystkie zakamuflowane E-3008 mają kod QR. Wystarczy go zeskanować, aby uzyskać dostęp do strony internetowej operacji #CAMOCATCH.


Peugeot przeprowadzi losowanie nagród spośród zgłoszeń (tylko jedno na osobę), aby wyłonić 6 zwycięzców. Zostaną oni zaproszeni do wypróbowania nowego E-3008 w 2024 roku podczas jazd próbnych.

Poniżej zdjęcia prototypowych Peugeotów e-3008 (także ich wnętrze), które jeżdżą po drogach Europy - uwaga - także polskich. Bądź zatem czujny.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]