Wjechał w grupę ludzi i uciekł. 19 poszkodowanych, w tym 6 dzieci

1 marca 2024
Wjechał w grupę ludzi i uciekł. 19 poszkodowanych, w tym 6 dzieci

W Szczecinie na Placu Rodła doszło do bardzo groźnego zdarzenia. 33-letni mężczyzna kierujący Fordem Focusem  wjechał w ludzi.  Co najmniej 19 osób jest rannych w tym szóstka dzieci. Dwie osoby są w  stanie ciężkim. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku i zaczął uciekać. Po chwili zderzył się czołowo z nadjeżdżającymi samochodami i tam został ujęty przez świadków.


RMF na swoim portalu pisze, że według nieoficjalnych informacji sprawca był trzeźwy, ale miał leczyć się psychiatrycznie. To co się wydarzyło - mogło być celowym działaniem.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]