Planujesz podróż Californią?

26 kwietnia 2023
Planujesz podróż Californią?

Na polskim rynku pojawiła się darmowa aplikacja California on Tour, przeznaczona dla właścicieli i użytkowników Volkswagenów Caddy California, California 6.1 oraz Grand California. Pośród wielu funkcjonalności, aplikacja umożliwia m.in. planowanie podróży, dostarcza informacji o kampingach na trasie, a także zawiera filmy instruktażowe. Aplikacja jest już dostępna  w Google Play i w App Store. 


Dla Volkswagenów California 6.1 od roku modelowego 2024, dostępna będzie w aplikacji również funkcja Pilota Volkswagen California.Dzięki niej, użytkownik będzie miał możliwość zdalnego sterowania - z poziomu aplikacji - funkcjonalnościami samochodu takimi jak: tryb kempingowy, oświetlenie, lodówka i podnoszony dach.


Dodatkowo będzie miał też podgląd na aktualny status akumulatorów, zbiorników wody, zasilania 230V, i temperatury zewnętrznej.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]