Pod prąd Mercedesem po zakopiance

25 kwietnia 2024
Pod prąd Mercedesem po zakopiance

Nie wiemy jak co zrobił i jak tam wjechał. Ale udało mu się. Swoim wypasionym Mercedesem jechał pod prąd po zakopiance.  


O tym, że trzeba uważać i zwracać uwagę na oznakowanie wjeżdżając na drogę szybkiego ruchu przekonał się kierowca Mercedesa. Może nie był świadomy tego co robi? A stworzył przecież ogromne niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie, ale i dla innych kierowców.


Przy tej prędkości jaką jeżdżą po ekspresówce samochody czołowe zderzenie maiłoby  tragiczne skutki.Nagranie pokazuje fragment dwujezdniowej trasy między Nowym Targiem Rabką, w okolicy Chabówki, tuż przed wjazdem na słynne „patelnie”.  Niestety nie mamy wiedzy, czy policji udało się odnaleźć tego nieodpowiedzialnego kierowcę.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]