Pół miliona Seatów Ateca

16 sierpnia 2023
Pół miliona Seatów Ateca

Od czasu premiery w 2017 roku Seta Ateca osiągnął sprzedaż na poziomie 481 585 egzemplarzy. To pierwszy SUV w historii hiszpańskiego producenta i jednocześnie drugi najpopularniejszy model Seata.

 

Aktualnie dostępny jest  w czterech wersjach silnikowych oraz czterech opcjach wyposażenia z licznymi opcjami dodatkowymi.

 

Są to silniki benzynowe 1,0 TSi 110 KM, 1,5 TSi 150 KM, 2,0 TSi 190KM oraz Diesel 2,0 TDi 150 KM. Wersje wyposażenia to Reference, Style, Xperience i FR.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]