Polestar 4 na zdjęciach

8 maja 2023
Polestar 4 na zdjęciach

Polestar to szwedzka marka samochodów elektrycznych, założona w 2017 roku jako spółka joint venture między koncernami Volvo Car Group oraz chińskim Zhejiang Geely Holding Group. W ciągu krótkiego czasu zyskała na popularności i uznaniu wśród entuzjastów motoryzacji, dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do projektowania i produkcji samochodów.

W 2019 roku Polestar zaprezentował swój pierwszy model, Polestar 1, który był hybrydowym samochodem sportowym. W 2020 roku firma wprowadziła na rynek swój pierwszy w pełni elektryczny samochód, Polestar 2. Teraz zaprezentowano właśnie kolejny model, Polestar 4.Polestar 4 łączy aerodynamikę coupé i przestrzeń SUV-a, tworząc nowy rodzaj SUV coupé. Elementy stylistyczne, które po raz pierwszy pojawiły się w samochodach koncepcyjnych Polestar, są teraz wprowadzone do produkcji w najszybszym samochodzie produkcyjnym Polestar do tej pory. Polestar 4 jest pozycjonowany między Polestar 2 a Polestar 3 pod względem rozmiaru ale i ceny.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]