Policyjna kumulacja. 3x2500 zł

10 maja 2024
Policyjna kumulacja. 3x2500 zł

Policja z Kraśnika dni temu miała kumulację! Na ekspresówce S-19 tamtejsza drogówka namierzyła trzech kierowców, którzy jechali ponad 200 km/h.


28 latek z powiatu siedleckiego jechał Chevroletem 206 km/h, 21-latek z powiatu janowskiego kierował BMW z prędkością 222 km/h, a jadący Mercedesem 33-latek - 200 km/h. 

Każdy z nich dostał mandaty po  2500 złotych, a na ich konta trafiło po 15 punktów.   vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]