Porsche 911 S/T. To najlżejsza 992

2 sierpnia 2023
Porsche 911 S/T. To najlżejsza 992

1 623 000 zł. kosztuje nowe Porsche o symbolu 911 S/T, którego zdjęcia dzisiaj ujawniono. To purystyczna edycja specjalna dla upamiętnienia 60. urodzin 911.Wolnossący 4,0-litrowy silnik typu bokser o mocy 525 KM z 911 GT3 RS współpracuje w trym samochodzie  z manualną skrzynią biegów o skróconym przełożeniu.


Nowe 911 S/T waży zaledwie 1380 kg co czyni ten samochód najlżejszym wariantem obecnej generacji 992.  To o 40 kg mniej niż 911 GT3 Touring z manualną skrzynią biegów.Samochód rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,7 s i osiąga prędkość maksymalną 300 km/h (ograniczoną elektronicznie).

Seryjna specyfikacja obejmuje 20-calowe (przód) i 21-calowe (tył) lekkie obręcze z magnezu, z mocowaniem centralną śrubą. Standardem są kubełkowe fotele.911 S/T można tez kupić z pakietem Heritage Design. Na drzwiach na życzenie można umieścić numer startowy (od 0 do 99) oraz folię dekoracyjną.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]