Porsche Vision 357 Speedster na Goodwood Festival of Speed

13 lipca 2023
Porsche Vision 357 Speedster na Goodwood Festival of Speed


Zbliża się Goodwood Festival of Speed. Z tej okazji, aby uczcić 30. rocznicę tego słynnego Festiwalu Prędkości Porsche przygotowało elektryczny model koncepcyjny o nazwie Vision 357 Speedster. To siostrzany model Vision 357, którym Porsche zapoczątkowało swoje własne obchody 75-lecia istnienia tego koncernu.Porsche Vision 357 Speedster jest oparte na modelu 718 GT4 e-Performance.„Porsche Vision 357 to ukłon w stronę pierwszej linii modelowej Porsche, wymarzonego samochodu sportowego Ferry’ego Porsche. A ponieważ model 356 zapisał się w pamięci marki zarówno jako kabriolet, jak i coupé, ta sama logika dotyczy samochodu koncepcyjnego: mogą być tylko dwa” — powiedział Michael Mauer, wiceprezes Style Porsche.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]