Premiera. McLaren 750S

26 kwietnia 2023
Premiera. McLaren 750S


O 1 w nocy polskiego czasu McLaren zaprezentował nowy model 750S. To najlżejszy i najmocniejszy seryjnie produkowany McLaren w historii.
Turbodoładowany silnik benzynowy V8 o pojemności 4.0 l generuje 750 KM i 800 Nm. Skrzynia biegów na 7 przełożeń.Nowy 750S ma niesamowite osiągi. Od 0 do 100 km/h przyspiesza w 2,8 s; a 0 do 200 km/h w 7,2.Konstrukcja z monokokiem węglowym jest kluczowa dla niskiej wagi samochodu – 750S jest lżejszy od 720S o 30 kilogramów - waży  zaledwie 1277 kg.Wagę samochodu redukują kubełkowe siedzenia z powłoką z włókien węglowych oraz najlżejsze koła jakie kiedykolwiek zamontowano standardowo w seryjnie produkowanym modelu McLarena .

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]