Propozycja dla wandala. "Grzecznie zgłaszasz się na V Komisariat Policji (...)"

23 stycznia 2024
Propozycja dla wandala. "Grzecznie zgłaszasz się na V Komisariat Policji (...)"

Publikujemy w całości informację o zniszczonym przez wandali samochodzie.
CAŁY KRAKÓW PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE we wszystkich grupach i sąsiedzką solidarność! Masz choć 1 znajomego z Krakowa? Też UDOSTĘPNIJ!

PROPOZYCJA DEALA dla WANDALA
który zdewastował mi w czwartek nowe autko.

Co Ty masz zrobić chłopcze:

1) Grzecznie zgłaszasz się na V Komisariat Policji w Krakowie, ul. Zamoyskiego 20/22, tel. 47 835 29 16, w terminie do 22.01.2024 godz. 20:00

2) Ten który trzymał metalowy stołek i walił po masce, szybie, drzwiach i dachu nowego auta, oddaje kasę za naprawę

3) Przekazujesz mi informacje kto Ci to zlecił, czy po prostu byłeś naprany i jakoś tak wyszło

Ponosisz jakieś symboliczne konsekwencje przewidziane prawem, pewnie drobny mandat i umorzenie sprawy, pozostajesz anonimowy dla świata i to koniec problemów w Twoim życiu.

Jeśli to zrobisz w terminie do poniedziałku 22.01.2024, godz. 20:00, ja deklaruję:

1- Odstępuję od publikacji zbliżeń twarzy z monitoringu całej Waszej ekipy. Dział graficzny mojej firmy jest w stanie z nagrań z 11 kamer (w tym pechowo 4K z trybem nocnym) z Różanej zrobić takie powiększenie generatywnej AI, że cały Kraków i Polska zobaczą nawet pryszcze na Waszych mordach.

2- Odstępuję od publikacji Waszych personaliów w całym internecie, gazetach, portalach i mediach (w tym moich własnych, 2.5 mln zasięgu), by do końca świata po wpisaniu Waszych nazwisk w Google, przyszłym pracodawcom wyskakiwało że zdewastowaliście komuś auto.

3- Odstępuję od tak skutecznego drążenia sprawy karnej, żeby każdego z Was wsadzić do pierdla. Bo Wasz pech że akurat jestem właścicielem między innymi kancelarii prawnej i mam doskonałych prawników w ekipie.

4- Odstępuję od sprawy cywilnej o potężne zadośćuczynienie i odszkodowanie. Bo Wasz pech że akurat każdy 1 dzień mojej niemożliwości poruszania się autem to strata mojego pracodawcy w wysokości pewnie miesięcznej Waszej wypłaty.

Do poniedziałku godz. 20:00 możecie zamknąć tę sprawę w swoim życiu i żyć sobie dalej spokojnie.

UWAGA! A TERAZ OSTRO!!!

Ten z Was, który pierwszy wyda kolegów, dostaje ode mnie 1.000 zł i pisemną gwarancję, że w stosunku do niego nie będę dochodził żadnych konsekwencji.

Czyli: Kto z Was pierwszy sypnie kolegów, ten jest bezpieczny. Pozostałych spotkają konsekwencje opisane wyżej.

Chcesz na to pójść, to piszesz mi wiadomość prywatną przez Facebooka z przeprosinami i ich danymi, a ja nie edytuję tego posta i nie wstawiam zamiast niego zbliżenia Twojej twarzy, automatycznie na wszystkich profilach wszystkich którzy to udostępnili.

Inaczej sypną Cię fałszywi koledzy i sam pójdziesz zamiast nich do pierdla.

Kto pierwszy, ten lepszy.

Czas Wam leci.

Co się stało przy Różanej 9 w Krakowie w czwartek 18.01.2024?

1- W południe parkuję i idę do roboty.

2- O 21:11 i 54 sekundy ktoś dewastuje mi auto. Rozbita przednia szyba, maska, dach, drzwi.

3- O północy kończę robotę, zmęczony odśnieżam auto, załamka, robię foty, jadę na policję.

Wyczuwalny stosunek: panie, czego nam zawracasz głowę.

Już kolejnego dnia rewolucja dobra!

Znajomi wysyłają mi kontakty do -nastu ludzi mieszkających przy Różanej.

Okazuje się że połowa to moi znajomi z podstawówki i liceum.

Po nitce do kłębka angażuje się coraz więcej osób i pomaga. Dziękuję, jesteście wspaniali, normalnie wraca wiara w tak wspaniałych Ludzi!

Odwiedzam 2 pierwszych sąsiadów i zapisuję monitoring.

Wandale są zarejestrowani na 11 kamerach ale jeszcze do wszystkich nie dotarłem. Trzeba być naprawdę debilem, żeby nie widzieć że ulica jest nimi naszpikowana jak jeż kolcami, od Pułaskiego po Rynek Dębnicki.

Każde kolejne nagranie to lepsze zbliżenie twarzy. Jeśli macie nagrania, zabezpieczcie proszę (cała godzina 21 w czwartek), napiszcie jak mogę odebrać, chodzi o całą Różaną, od Rynku Dębnickiego po Pułaskiego.

Na razie nie publikuję nagrań w sieci i czekam na ich reakcję na moją propozycję polubownego deala.

Sprawcy jeszcze NIE SĄ zatrzymani, ale reasumując: macie zajebistego pecha.

Bo jeśli Policja ma wszystko w d..pie i umarza takie sprawy, to znajdzie Was, zidentyfikuje i doprowadzi na komisariat cały Kraków.

Bo akurat w Krakowie mieszkają najbardziej solidarni ludzie na świecie, wspierani przez równie wspaniałych ich znajomych i przyjaciół z całej Polski.

Jeśli siedzisz teraz przy Fejsie i to czytasz, wiedz, że to mogło być:

-Twoje auto,

-Twoje okno, albo

-Twoje dziecko.

I wiem że masz takie same jaja jak ja, żeby dochodzić sprawiedliwości gdy Tobie lub Twoim bliskim stała się krzywda, skoro Policja ani chęci ani tych jaj może na tyle nie mieć.

Zareaguj pięknie, solidarnie, zostawiając like i UDOSTĘPNIAJĄC na swoim profilu i we wszystkich lokalnych grupach, w których jesteś.

Przyjmij moje wielkie podziękowania za Twoje wsparcie, życzliwość i dobro!

Wiedz, że dobro wróci do Ciebie podwójnie!

Całuję

i dziękuję

Michał


AKTUALIZACJA:


Aktualizacja 22.01, 15:30:

- Uprzejmie dziękuję Redakcji Kroniki Krakowskiej, reportaż będzie w dzisiejszych „Kronikach”, można oglądać też przez internet na http://krakow.tvp.pl/1277327 (z niedużym opóźnieniem czasowym)

- Uprzejmie dziękuję policji operacyjnej, która dziś (poniedziałek) wykonywała czynności, na bieżąco się kontaktując, reagując na kolejne dowody czy informacje; wieści są krzepiące, jesteśmy - mam nadzieję - coraz bliżej celu

- Uprzejmie i w szczególności dziękuję Sąsiadom, Krakusom i wszystkim znajomym i nieznajomym, którzy z tak wielką empatią, wrażliwością, sercem, wyciągnęli pomocną dłoń.

Jedziemy dalej z koksem.

Sprawcy nadal nie są złapani.

Dziękuję.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]