Przedstawiamy. Audi e-tron GT

18 kwietnia 2023
Przedstawiamy. Audi e-tron GT

Audi e-tron GT to sportowy sedan produkowany od 2021 roku.Oto kilka faktów na temat tego samochodu:


1. Napęd elektryczny: Audi e-tron GT jest napędzany dwoma silnikami elektrycznymi, które zapewniają łączną moc 590 KM. Samochód jest również wyposażony w baterię o pojemności 93,4 kWh, która zapewnia zasięg do 488 km na jednym ładowaniu.


2. Design: e-tron GT ma charakterystyczny, sportowy design, z dużą atrapą chłodnicy w przedniej części samochodu, pochyloną linią dachu i kanciastymi tylnymi światłami.


3. Wyposażenie: e-tron GT jest wyposażony w wiele zaawansowanych technologicznie funkcji, w tym systemy wspomagające jazdę, takie jak adaptacyjny tempomat, asystent parkowania i system monitorowania martwego pola. Ma również zaawansowany system multimedialny z dużym ekranem dotykowym i systemem nawigacji.


4. Wydajność: e-tron GT przyspiesza od 0 do 100 km/h w mniej niż 4 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 245 km/h. Pojazd ten ma również system kontroli trakcji i zawieszenie, które zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność.


5. Produkcja: e-tron GT jest w fabryce w Neckarsulm. Audi chwali się, że produkcja tego auta jest „zrównoważona ekologicznie”, używana jest energia ze źródeł odnawialnych.

6. Ceny: Cena Audi e-tron GT zależy od wyposażenia i wersji, zaczynają się od około 468 000 złotych. Samochód jest dostępny w dwóch wersjach: e-tron GT oraz e-tron RS GT.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]