Przedstawiamy. BMW 320d mHEV M

28 kwietnia 2023
Przedstawiamy. BMW 320d mHEV M

BMW 320d mHEV M to jeden z najnowocześniejszych modeli samochodów w ofercie niemieckiego producenta. Jest to wersja wyposażona w hybrydowy system napędowy, który pozwala na oszczędność paliwa i redukcję emisji spalin.


320d oznacza, że samochód jest zasilany silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2,0 litra i mocy 190 KM.


Natomiast mHEV oznacza, że samochód posiada układ hybrydowy, który składa się z silnika spalinowego i elektrycznego. Elektryczny silnik pomaga w rozruchu i przyspieszeniu samochodu oraz odzyskuje energię podczas hamowania. Dzięki temu zmniejsza się zużycie paliwa i emisja spalin.


M oznacza natomiast, że samochód jest w wersji sportowej, z bardziej agresywnym wyglądem oraz zmodyfikowanym zawieszeniem i układem kierowniczym. Samochód ma także większe felgi oraz sportowe siedzenia.


320d mHEV M jest wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji i technologii, w tym m.in. system multimedialny z ekranem dotykowym, nawigację satelitarną, system bezkluczykowy dostępu do samochodu oraz wiele asystentów kierowcy, takich jak systemy wspomagające parkowanie, hamowanie awaryjne i utrzymywanie pasa ruchu.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]