Przestają produkować szare samochody

27 czerwca 2023
Przestają produkować szare samochody

Fiat poinformował właśnie, że „od dzisiaj przestaje produkować szare samochody”.  

 


Czy szare oznacza nijakie? Zapewne tak. Ale także i dosłownie. Czyżby to aluzja do samochodów Grupy Volkswagen, których pojazdy często lakierowane są na szare kolory? Pewnie nie, zwłaszcza, że opublikowano właśnie film z udziałem prezesa Fiata, Oliviera François, który pokazuje szary samochód (a konkretnie nową 600e) zanurzaną w gigantycznej kadzi z pomarańczową farbą.


 „Złamaliśmy zasady: zdecydowaliśmy o zaprzestaniu produkcji szarych samochodów. Jest to wyzwanie i przełom, a jego celem jest dalsze umacnianie wiodącej pozycji Fiata jako marki radości, kolorów i optymizmu. Włochy to kraj kolorów, a od dziś samochody Fiata też takie będą”  – powiedział  Francois

 


Nowy model Fiata, w pełni elektryczna „sześćsetka” (seicento E) oficjalnie zostanie zaprezentowana już 4 lipca.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]