Rafael Nadal dostał EV9

20 października 2023
Rafael Nadal dostał EV9

Słynny tenisista Rafael Nadal odebrał klucze do EV9 - flagowego, pierwszego elektrycznego SUV-a Kia z trzema rzędami siedzeń. Ceremonia przekazania samochodu miała miejsce podczas targów IFEMA w Madrycie.„Nasza współpraca z Nadalem rozpoczęła się w 2004 roku i cieszymy się, że mogliśmy być częścią jego pełnej sukcesów podróży przez ostatnie 19 lat. EV9, zaprezentowane dzisiaj naszemu wieloletniemu ambasadorowi na świecie, to esencja przemiany marki Kia w kierunku innowacji i zrównoważonego rozwoju. Jestem pewien, że EV9 okaże się potężną inspiracją dla kolejnych przełomowych zagrań Nadala” - powiedział Charles Ryu, wiceprezes i szef działu marki Kia na świecie.„Aby osiągnąć wszystkie przełomowe sukcesy w mojej dotychczasowej karierze, stale musiałem się rozwijać. To jedyny sposób na postęp” – mówi Nadal. „Mam szczęście, że Kia jest partnerem, który podziela ten sposób myślenia. EV9 to najnowszy krok w ewolucji marki w kierunku pozycji światowego lidera, jeśli chodzi o dostawy samochodów elektrycznych. Nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę w kolejną podróż tym oszałamiająco zaprojektowanym, zaawansowanym technologicznie elektrycznym SUV-em” - dodał. 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]