Rejestracje samochodów osobowych po 10 dniach maja

12 maja 2023
Rejestracje samochodów osobowych po 10 dniach maja

Poniżej dwie tabelki  pokazujące rynek  nowych samochodów po 10 dniach maja. Wynik sprzedaży jest o 9,8% lepszy w porównaniu do analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

 

W przypadku marek premium, wzrost wyniósł 15,5%, co pozwoliło na nieznaczne powiększenie udziału tych marek w rynku. W sumie zarejestrowano 8116 samochodów osobowych.


Ciekawie wygląda lista rankingowa. O ile czołówka jest bez zmian, o tyle na końcu rankingu TOP 10 mamy dwie ciekawostki. Na pozycji 9 znalazł się Lexus, natomiast na pozycji 10 Cupra. Oznacza to, że w pierwszej dziesiątce mamy już 4 marki klasyfikowane w segmencie premium.


\vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]