Renault Scenic na zdjęciach

28 listopada 2023
Renault Scenic na zdjęciach

Po Australu w 2022 roku i Megane E-Tech electric w roku 2021 teraz nowy  Scenic E-Tech electric znalazł się na liście siedmiu finalistów Car of the Year 2024.Historia modelu Scenic ma już 27 lat. Gdy został wprowadzony w 1996 roku, zrewolucjonizował rynek. Był pierwszym kompaktowym vanem w historii motoryzacji. Pierwsza generacja Scenica zdobyła prestiżowy tytuł samochodu roku w 1997 roku.Scenic piątej generacji to zupełnie nowy model. Kompaktowy (4,47 m), z myślą o ułatwieniu jazdy po mieście, i zarazem przestronny, co liczy się na dłuższych trasach, zapewnia zasięg 625 km (WLTP).


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]