Rolls Royce Dawn znika z rynku

4 maja 2023
Rolls Royce Dawn znika z rynku

Mamy złą wiadomość dla sympatyków kabrioletów. Z rynku znika Rolls Royce Dawn. Ogłosił to właśnie Torsten Müller-Ötvös, Chief Executive Officer, Rolls-Royce Motor Cars publikując oświadczenie na ten temat, które cytujemy poniżej.Ożywiając model Dawn, Rolls-Royce przywrócił coś znacznie więcej niż tylko model – tak samo jak w przypadku pełnego uroku kabrioleta, który był dla niego inspiracją, współczesny Dawn na nowo zdefiniował pojęcie „la dolce vita” to styl, który obejmuje piękno i pełnię życia. Dawn odzwierciedla radość z dobrego towarzystwa, dreszcz przygody i przestrzeń dla spokojnej refleksji. Ten samochód jest świadectwem nowoczesnej sztuki życia i przywołuje ducha „la dolce vita” w każdym szczególe. Jako że produkcja modelu Dawn dobiega końca, możemy się teraz pochylić nad tym niezwykłym rozdziałem w historii Rolls-Royce’a. Ten piękny samochód jest doskonałym wcieleniem współczesnego luksusu a przy tym jest wierny zasadom i dziedzictwu marki.

***


Rolls-Royce Dawn to luksusowy, czteromiejscowy kabriolet, który został wprowadzony na rynek w 2016 roku. Jest to samochód, który charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym designem, ale także niezwykłym poziomem luksusu i wyjątkowym komfortem jazdy.Pod maską Rolls-Royce'a Dawn znajduje się silnik benzynowy o pojemności 6,6 litra i mocy 563 KM, co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4,9 sekundy. Samochód jest wyposażony w ośmiobiegową skrzynię biegów.Wnętrze samochodu to prawdziwe dzieło sztuki, wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak skóra, drewno i aluminium. W kabinie znajduje się mnóstwo przestrzeni dla pasażerów, którzy mogą cieszyć się pełnym komfortem jazdy dzięki miękkim fotelom, które zapewniają doskonałe podparcie i wygodę.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]