Samochody poniżej 100 tys. zł. Space Star

19 lutego 2024
Samochody poniżej 100 tys. zł. Space Star

Samochody w ostatnich latach bardzo podrożały. Wydaje się, że bez 100 tysięcy złotych w portfelu nie ma czego szukać. Tymczasem takie auta są na rynku i to jest ich sporo. Dzisiaj napiszemy o Mitsubishi Space Star, który śmiało można nazwać najbardziej atrakcyjnym cenowo samochodem segmentu aut miejskich.


Na polski rynek model ten wrócił w 2018 roku, ale cztery lata temu pojawił się w nowej odsłonie, nowej stylistyce, w 10 konfiguracjach i 5 opcjach wyposażenia.

To jedyny samochód na polskim rynku w cenie nie przekraczającej… 60 000 zł. Jego najtańsza wersja kosztuje bowiem 57 990 zł!


Niska masa własna w połączeniu z benzynowymi trzycylindrowymi silnikami o pojemności 1.2-litra, zapewnia niskie zużycie paliwa na poziomie 5 l. na 100 kilometrów.


Co dostaniemy w cenie 57 990 zł (wersja Inform)? Manualną skrzynię biegów i klimatyzację, czołowe, boczne i kurtynowe poduszki bezpieczeństwa, system stabilizacji toru jazdy (ASC) i kontroli trakcji (TCL), system wspomagania ruszania na wzniesieniu (HSA), elektrycznie regulowane lusterka boczne i szyby przednie, a także czujnik zmierzchu i deszczu, uruchamiający automatyczne wycieraczki,Są też nieco droższe wersje, ale ceny każdej nie przekraczają 100 tys. zł. Np. wersja Invite, obecna w salonach z rocznika 2023 kosztuje od 64 990 zł a z roku 2024 65 990 zł. Ma automatyczną skryznię biegów typu CVT, stację multimedialną Intouch z ekranem dotykowym 7-calii z bezprzewodowym interfejsem Android Auto/Apple Car Play oraz w kamerę cofania.


Najwyższa wersja (Intense) kosztuje 70 990 zł (rocznik 2023) lub 71 990 zł (rocznik 2024) i ma między innymi 15-calowe aluminiowe obręcze kół z oponami 175/55R15 i wykończenie atrapy chłodnicy w kolorze czerwonym, automatyczną klimatyzacją, podgrzewane fotele i przyciemniane tylne szyby.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]