Scion w betonie...

6 listopada 2023
Scion w betonie...

„Zabetonowany”  samochód w Łodzi rozgrzał w weekend nie tylko internet, ale wszystkie polskie, i nie tylko polskie stacje telewizyjne. O co chodzi? To pokazujemy na krótkim filmiku.Mało kto jednak rozpoznał model tego słynnego łódzkiego samochodu. A to był Scion. Konkretnie model xB. To marka stworzona przez Toyotę wprowadzona na amerykański rynek w 2003 roku.


Samochody Scion były projektowane głównie z myślą o młodszych konsumentach, poszukujących dynamicznych i nowoczesnych samochodów, które wyróżniają się stylem. Scion oferował różnorodne modele, w tym hatchbacki, coupé i samochody typu crossover.Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli Scion był wprowadzony na rynek w 2003 roku  Scion xB, który zyskał popularność ze względu na swoje oryginalne kanciaste kształty, przestronne wnętrze i zdolność do personalizacji (innym popularnym modelem był model tC),


Scion xB, pierwsza generacja


Pierwsza generacja Scion xB, znana również jako xB1, była produkowana w latach 2003-2007. Samochód ten cechował się prostokątnym kształtem, który zapewniał dużo miejsca w kabinie pasażerskiej i bagażniku. W drugiej generacji, xB2, produkowanej w latach 2008-2015, samochód ten został nieco zmodyfikowany, z bardziej zaokrąglonymi kształtami, jednak wciąż zachowując swoją charakterystyczną sylwetkę.


Scion xB, rocznik 2014


Scion xB oferował również różne opcje wyposażenia, w tym systemy multimedialne, systemy audio, a także dodatkowe akcesoria, które umożliwiały kierowcom personalizację ich samochodów zgodnie z ich preferencjami i stylem życia. Co więcej, był popularnym modelem wśród entuzjastów tuningowania, którzy modyfikowali go zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami.


Większość modeli Scion xB była wyposażona w czterocylindrowe silniki.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]