„Serena to coś więcej niż rzecz, to pamięć”

23 grudnia 2023
„Serena to coś więcej niż rzecz, to pamięć”

Nissan Serena dostał nagrodę Technology Car of the Year w ramach konkursu Japan Car of the Year na lata 2023–2024. Nagroda dla tego minivana jest kolejną, jaką zdobył Nissan. Rok temu taką samą nagrodę otrzymał X-Trail. W Europie samochód ten jest niedostępny. Na Starym Kontynencie oferowana była wyłącznie pierwsza generacja tego modelu w latach 1991–2003, która produkowana była w Hiszpanii.Zgodnie ze swoim hasłem dotyczącym produktu: „Serena to coś więcej niż rzecz, to pamięć”, wysoko oceniono szereg technologii wspomagających. Najwyższej klasy model wyposażony jest m.in. w ProPILOT 2.0, który umożliwia autonomiczna jazdę jednym pasem ruchu po autostradach.

 

Aerodynamika została tak zaprojektowana, aby uczynić Serenę odporną na boczny wiatr. Przez jurorów wysoko oceniony został również nowo opracowany dla e-POWER  3-cylindrowy silnik o pojemności 1,4 litra.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]