Skoda Enyaq Coupé Respectline

14 czerwca 2023
Skoda Enyaq Coupé Respectline

Skoda zapowiada nowy model. To Enyaq Coupé Respectline. Jego design ma na celu podkreślenie ochrony praw człowieka oraz propagowanie szacunku dla wszystkich ludzi, przyrody i otoczenia.

Samochód zaprojektowany został specjalnie z okazji obchodów Europejskiego Miesiąca Różnorodności. Jego pierwsza publiczna prezentacja odbędzie się na koncercie Open Air Filharmonii Czeskiej, 21 czerwca 2023 r.

Bazową barwą jest kolor biały, symbolizujący jedność wszystkich form życia na Ziemi, jednak na pierwszy plan wysuwa się różnorodność kolorów. Powstała tęcza tworzy płynne przejście barw w niezliczonych odcieniach, co symbolizować ma nieograniczoność różnorodności życia.

Kolory stanowią wizytówkowy element Respectline i można je zobaczyć również w podświetlanym diodami LED Crystal Face. Reflektory w technologii Matrix-LED oraz tylne lampy LED Top tworzą spektakularny efekt powitalny.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]