Smart #3 z noskiem rekina

8 maja 2023
Smart #3 z noskiem rekina

Podczas salonu samochodowego w Szanghaju należąca do Mercedesa marka Smart zaprezentowała tym razem już oficjalnie model #3. 


Karoseria z przodu to wąskie reflektory  CyberSparks LED połączone z charakterystycznym "noskiem rekina" i szeroką kratką w kształcie litery A. Po bokach, wyraźny dwukolorowy dach łączy się z linią przypominającą napięty łuk, tworząc gładką i sportową sylwetkę typu fastback. Spoiler, słupek C i tylny błotnik połączone z zderzakiem tworzą fajnie wyglądającą krzywiznę. Tylne lampy mają pikselowane elementy.


We wnętrzu deska rozdzielcza przechodzi w wysoką konsolę, która mieści centralny kokpit, z 12,8-calowym ekranem.Szczegóły techniczne w wersji na rynek europejski zostaną opublikowane w późniejszym terminie. Smart #3 zostanie bowiem zaprezentowany w Europie na targach IAA we wrześniu 2023 r., a wprowadzony do sprzedaży na niektórych europejskich rynkach w przyszłym roku.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]