Śmierć dwóch 18-letnich dziewczyn. Troje nastolatków rannych

3 kwietnia 2024
Śmierć dwóch 18-letnich dziewczyn. Troje nastolatków rannych

Dzisiaj przed godzina 15 w miejscowości Stężyca w pow. ryckim, na drodze powiatowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku.


Jak informuje policja z Lublina ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kobieta jadąca Peugeotem, w którym podróżowało łącznie 5 młodych osób , na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

 

Pomimo reanimacji, na miejscu zginęły dwie 18 letnie dziewczyny (kierująca i pasażerka). Troje nastolatków (dwóch mężczyzn i kobieta, w wieku 16 i 18 lat) trafiły do szpitala. Wszyscy to mieszkańcy powiatu garwolińskiego.


 

Źródło: Policja Lubelska

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]