Śmierć dwóch 20-latków. Opel owinął się o słup energetyczny

23 grudnia 2023
Śmierć dwóch 20-latków. Opel owinął się o słup energetyczny

W piątek po godzinie 21. w  miejscowości Rajgród na ulicy Warszawskiej doszło do strasznego wypadku – Opel Astra uderzyła w słup energetyczny. Siła uderzenia spowodowała, że auto dosłownie owinęło się wokół niego.W samochodzie jechało pięć młodych mężczyzn. Niestety na miejscu śmierć poniosło dwóch 20-latków. Trzy pozostałe osoby przetransportowano do szpitali w Augustowie i Grajewie.


Zdjęcia: Fot.: asp. Michał Łopatowski (Komenda Powiatowa PSP w Grajewie)


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]