Śmierć dwóch 21-latków. Saab rozpadł się na drzewie

22 sierpnia 2023
Śmierć dwóch 21-latków. Saab rozpadł się na drzewie

Droga wojewódzka nr 600. Kolejna tragedia.Wczoraj, 21.08.2023 r.  przed godz. 7 kierowca Saaba jadąc od Szczytna w kierunku Rybna, na łuku drogi w prawo, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie auto uderzyło w przydrożne drzewo.Niestety dwie osoby biorące udział w tym wypadku poniosły śmierć na miejscu. Byli to 21-letni mężczyźni, mieszkańcy Szczytna.  Trzecia osoba jadąca tym autem, również 21-latek został przewieziony do szpitala.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]