Śmierć trzech osób, w tym dziecka, na Dolnym Śląsku. To piłkarz i jego rodzina

21 listopada 2023
Śmierć trzech osób, w tym dziecka, na Dolnym Śląsku. To piłkarz i jego rodzina

Kolejna tragedia. Dwie dorosłe osoby i jedno dziecko zginęły dzisiaj ok. godz. 13 na drodze a drodze krajowej nr 8 koło w miejscowości Łagiewniki (pow. Dzierżoniowski), na Dolnym Śląsku.


Zdjęcia: KPP DzierżoniówPolicja nie poinformowała jeszcze oficjalnie co było przyczyną tego strasznego w skutkach zdarzenia.


Jak się dowiadujemy nieoficjalnie Ford, w którym jechały trzy osoby zderzył się z ciężarówką. Siła uderzenia była tak duża, że osobówka odbiła się od tira, i została wepchnięta do rowu przez kolejną ciężarówkę.  


Osoby podróżujące Fordem zginęły na miejscu. Mężczyzna miał 37 lat, kobieta 30, a chłopiec - 7. Cała trójka to obywatele Ukrainy. Za kierownicą znajdował się Volodymyr Snidanko. piłkarz występującego w B klasie klubu MLKS Sudety Międzylesie.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]