Spotkanie w Dieppe

30 maja 2023
Spotkanie w Dieppe

Dieppe. To w tym francuskim mieście powstają samochody Alpine. Zapraszamy na film z okazji celebrowania roli kobiet związanych sportowo z tą marką.Alpine jest symbolem francuskiej motoryzacji i sportów motorowych, a fabryka w Dieppe jest sercem tej marki. To miejsce, w którym marzenia o szybkich, dynamicznych i pasjonujących samochodach stają się rzeczywistością. Fabryka Alpine w Dieppe jest nie tylko miejscem produkcji, ale również miejscem, gdzie tradycja, pasja i innowacje spotykają się, tworząc niezapomniane samochody dla miłośników motoryzacji.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]