Sprzedaż nowych aut w maju. Plus 14 procent, ale…

2 czerwca 2023
Sprzedaż  nowych aut w maju. Plus 14 procent, ale…

Poniżej prezentujemy wyniki sprzedaży nowych samochodów w maju bieżącego roku. Jak informuje nas Wojciech Drzewiecki z Instytutu Samar w porównaniu do okresu pięciu miesięcy ubiegłego roku uzyskany „sprzedażowy”  wynik jest o 14% wyższy.


Chociaż utrzymujący się wzrost cieszy, to jednak spadające tempo tego wzrostu stwarza podstawy do zastanowienia. Co ważne, jeszcze w większym stopniu zmniejsza się tempo wzrostu marek premium, co może wydawać się dziwne, gdyż do tej pory marki premium rozwijały się nad wyraz dobrze – powiedział Drzewiecki.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]