„Stój, patrz, żyj”…

22 marca 2024
„Stój, patrz, żyj”…


…to nowa kampania społeczna realizowana przez policjantów z Rybnika wspólnie z Rybnickimi Służbami Komunalnymi oraz magistratem.

 

Przed przejściami dla pieszych, gdzie doszło do największej liczby potrąceń pieszych naniesiono hasło kampanii oraz liczbę osób poszkodowanych w wypadkach. Wszystko po to, aby podnieść świadomości o zagrożeniach wynikających z nieostrożnego wejścia na przejście dla pieszych oraz nadmiernego zaufania do kierujących pojazdami.

 

Informacja i zdjęcia: Policja Śląska 


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]