Stracił prawo jazdy dwa dni po jego odzyskaniu

21 maja 2024
Stracił prawo jazdy dwa dni po jego odzyskaniu

Wczoraj po godzinie 21 policjanci zakopiańskiej drogówki zatrzymali do kontroli BMW za kierownicą którego siedział 19-latek z powiatu tatrzańskiego. Zmierzona prędkość to 131 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy na trzy miesiące, ponadto otrzymał 5000 złotych mandatu karnego za wykroczenie popełnione w recydywie oraz 15 punktów karnych.

Ten młody kierowca dwa dni temu zdał ponownie egzamin i odzyskał prawo jazdy. Jak widać pierwsza lekcja nie spowodowała u niego żadnej refleksji - stracił prawo jazdy ponownie.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]