Straszny wypadek na A1. Auto po zderzeniu z BMW stanęło w ogniu

18 września 2023
Straszny wypadek na A1. Auto po zderzeniu z BMW stanęło w ogniu

Tragedia na A1. Dwoje dorosłych i dziecko zginęło wypadku na autostradzie w miejscowości Sierosław (woj. łódzkie). Zderzyły się dwa auta. Jeden z pojazdów się zapalił.


Fot. Państwowa Straż Pożarna Piotrków Trybunalski


Według nieoficjalnych informacji do wypadku koło Piotrkowa Trybunalskiego doszło, gdy jadące bardzo szybko w stronę Katowic BMW M8 najechało na tył auta, w którym była 3-osobowa rodzina. Samochód ten stanął w płomieniach. Świadkowie szybko rzucili się na pomoc.


Niestety pasażerom - słychać było ich wołanie o pomoc - nie udało się wydostać z płonącego samochodu. Uszkodzone BMW zatrzymało się 250 m. dalej.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]