Straszny wypadek w Krakowie. Śmierć czterech dwudziestolatków

15 lipca 2023
Straszny wypadek w Krakowie. Śmierć czterech dwudziestolatków


Kierowca Renault Megane Coupe jechał aleją Krasińskiego w stronę remontowanego mostu Dębnickiego. Przed skrzyżowaniem z ulicą Kościuszki jest teraz jeden pas ruchu.


Czy kierowca pochodzący z powiatu wielickiego nie wiedział o tym? A może przestraszył się przechodzącego w tym niedozwolonym miejscu przechodnia?


Na pewno jechał bardzo szybko. Na reakcję było za późno. Samochód sunie przez skrzyżowanie, wjeżdża w słup sygnalizacji świetlnej i dachując spada po schodach na bulwar Czerwieńskiego. Na miejscu giną wszyscy jadący Megane: 24-letni kierowca i trzech pasażerów w wieku 24 do 20 lat.


Portal Pudelek.pl napisał, że jednym z tragicznie zmarłych jest 20-letni Patryk Peretti, syn Sylwii Peretti, która znana jest szerszej publiczności z udziału w programie "Królowe życia".vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]