Sukces samochodu produkowanego w Polsce

27 kwietnia 2023
Sukces samochodu produkowanego w Polsce

Produkowany wyłącznie w Polsce Jeep Avenger otrzymał prestiżową nagrody „Electric Car of the Year” (Samochód elektryczny roku) i  „Best Electric City Car” (Najlepszy miejski samochód elektryczny) w konkursie organizowany przez brytyjski  TopGear.


Nowy Avenger to czterometrowy SUV kategorii B. To szybko rozwijający się segment wśród nowych kompaktowych samochodów.

Z zasięgiem do 400 km w cyklu mieszanym WLTP,  nowy elektryczny układ napędowy łączy 400-woltowy silnik elektryczny o mocy 115 kW i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 260 Nm Nm z nowym akumulatorem o pojemności 54 kWh.

W ramach projektu fali  BEV do 2025 roku na rynek trafią cztery w inne, także elektryczne modele, a do końca roku 2030 wszystkie Jeepy, które będzie można kupić w Europie będą „ na prąd”.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]