Światowa premiera elektrycznego kombi

20 lutego 2024
Światowa premiera elektrycznego kombi

Volkswagen zaprezentował właśnie nowe, wielkie, elektryczne kombi. Nazywa się ID.7 Tourer i jest pierwszym tego typu

samochodem na europejskim rynku.Rzeczywiście jest duże. Przy pięciu pasażerach przestrzeń bagażowa to 605 litrów. Gdy podróżuje tylko kierowca i jeden pasażer możliwości przewozowe rosną do 1714 litrów. Ale nie pojemność bagażnika w „elektrykach” jest najważniejsza, a zasięg. A ten jest również duży. Dzięki nowemu akumulatorowi o pojemności 86 kWh (netto) ID.7 Tourer będzie dało  się podobno  przejechać na jednym ładowaniu prawie 700 kilometrów. Akumulator ten może ładować prądem stałym o mocy do 200 kW. Przypomnijmy, że poza nowym ID.7 w wersji kombi Volkswagen wprowadził wcześniej na rynek

również elektryczną limuzyną ID.7 oraz nowego  Passata z napędem hybrydowym plug-in, w odmianie  mild hybrid i z dieslem.

Jacek Jurecki

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]