Tak jeżdżą (niektórzy) Polacy

2 kwietnia 2024
Tak jeżdżą (niektórzy) Polacy

Policja ze Śląska  opublikowała film złożony z kilka nagrań otrzymanych na skrzynkę Stop agresji drogowej.A przy okazji przypomina że zabronione jest  wyprzedzania bezpośrednio przed i na przejściu dla pieszych. Takie wykroczenie zagrożone jest mandatem w wysokości 1500 złotych i 15 punktów.Równie wysoka kara przewidziana jest za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Za zlekceważenie czerwonego światła kierowca może być ukarany mandatem 500 złotych i 15 punktów.


W przypadku skierowania wniosku o ukaranie do sądu grzywna może wynieść nawet 30000 złotych.

 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]