Toyota bZ3C i bZ3X. Na razie dla Chin

25 kwietnia 2024
Toyota bZ3C i  bZ3X. Na razie dla Chin

Na salonie samochodowym w Chinach Toyota zaprezentowała dwa nowe samochody elektryczne - bZ3C i bZ3X. Japoński koncern planuje rozpocząć sprzedaż obu modeli w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Ale w Chinach. Czy samochody te trefią do Europy? Tego jeszcze nie wiemy.Model bZ3C został opracowany wspólnie przez Toyotę, BYD TOYOTA EV TECHNOLOGY CO., LTD., FAW Toyota Motor Co., Ltd. oraz Centrum badawczo-rozwojowe inteligentnej elektromobilności firmy TOYOTA (China) Co., Ltd.Z kolei bZ3X został opracowany wspólnie przez Toyotę, Guangzhou Automobile Group Co., Ltd., GAC Toyota Motor Co., Ltd. i IEM.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]