Toyota Century. SUV z hybrydowym plug-in V6

7 września 2023
Toyota Century. SUV z hybrydowym plug-in V6

Toyota pokazała nowy model. To SUV o nazwie Century, który niestety nie trafi do sprzedaży w Polsce. A szkoda, bo wygląda naprawdę dobrze.Nazwa Century funkcjonuje od blisko 60 lat (w wersji sedan), ale dopiero teraz otrzymało także nadwozie typu SUV.Masywny przedni grill, duże reflektory i lampy tylne, masowane zderzaki i panele drzwi pomalowane na kontrastujący kolor to charakterystyka tego auta.  

Napęd hybrydowy plug-in wykorzystuje silnik V6 o pojemności 3,5 l. Toyota Century wyposażona jest w napęd na cztery koła E-FOUR Advanced oraz układ tylnych kół skrętnych (Dynamic Rear Steering).Nowa Toyota Century będzie produkowana w Japonii w fabryce Tahara. Samochód będzie oferowany tylko na rynku japońskim.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]