Tragedia w Kłobucku. Śmierć 18-letniej pasażerki Mercedesa

17 czerwca 2024
Tragedia w Kłobucku. Śmierć 18-letniej pasażerki Mercedesa

Wczoraj, tj. 16 czerwca około godziny 3.25 na ul. Staszica w Kłobucku doszło do tragicznego w skutkach wypadku.Policjanci ustalili, że 19-letni kierujący Mercedesem, mieszkaniec powiatu kłobuckiego, jadąc w kierunku miejscowości Wręczyca Wielka, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w konsekwencji czego przejechał przez oś jezdni i uderzył w przydrożny słup.


Śmierć na miejscu poniosła 18-letnia pasażerka samochodu, również mieszkanka powiatu kłobuckiego. Kierowca z obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]