Tragedia. BMW uderzyło w słup sieci energetycznej. Zaczęło się palić

18 marca 2024
Tragedia. BMW uderzyło w słup sieci energetycznej. Zaczęło się palić

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w Mszanie Górnej.


W nocy z soboty na niedzielę w Mszanie Górnej (powiat limanowski) przy drodze wojewódzkiej nr 968 24-letni kierujący BMW prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi, uderzył w słup sieci energetycznej. Zaczął się palić. W aucie jechało  4 mężczyzn. Kierowca oraz 23-letni pasażer siedzący na przednim fotelu zostali wyciągnięci w samochodu.Niestety w wypadku zginęło dwóch pasażerów – 23-letni mieszkaniec Krakowa oraz 21-letni mieszkanie gminy Niedźwiedź. 23-letni pasażer, mieszkaniec gminy Niedźwiedź, trafił do szpitala.24-letni kierowca BMW, mieszkaniec powiatu limanowskiego, po badaniach w szpitalu został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]