Tragedia w Groszkach. Nie wiadomo o której godzinie doszło do wypadku

16 listopada 2023
Tragedia w Groszkach. Nie wiadomo o której godzinie doszło do wypadku


W nocy z wtorku na środę (14-15 listopada) w okolicach Kutna, na 364 kilometrze drogi krajowej numer 92, w miejscowości Groszki doszło do tragicznego wypadku. Na prostym odcinku drogi Opel zjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Nie jest znana dokładna godzina tego zdarzenia. Dopiero gdy zrobiło się jaśniej wrak zauważył przejeżdżający tą trasą kierowca tira.Gdy na miejscu, około godziny 6 nad ranem, pojawiły się służby ratunkowe w rozbitym samochodzie znaleziono 36-letnią kobietę, która prawdopodobnie kierowała tym samochodem oraz siedzącego obok rozbitego auta 45-letniego mężczyznę. Kobieta nie wykazywała oznak życia, mężczyzna był bardzo ciężko ranny. Został przewieziony do szpitala w Kutnie.Policja pod nadzorem prokuratury stara się wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. I szuka świadków. Apeluje aby osoby, które widziały ten tragiczny wypadek zgłosiły ten fakt Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie, pod numer  telefonu 47 8422100.


Zdjęcia: GDDKiA Łódź

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]