Tragedia w Międzyzdrojach. Kierowca Audi zabił trzyosobową rodzinę

23 grudnia 2023
Tragedia w Międzyzdrojach. Kierowca Audi zabił trzyosobową rodzinę

Dzisiaj, tj. 23 grudnia na mało uczęszczanej ulicy Dąbrówki w Międzyzdrojach około godziny 18. kierowca Audi wjechał w czteroosobową rodzinę. Niestety śmierć na miejscu poniosła 43-letnia kobieta, jej 44-letni mąż i ich 7-letni syn. Przeżyła jedynie 12-latka. Helikopterem została przetransportowana do szpitala.


Sprawca po wypadku porzucił samochód i uciekł. Około godziny 20.  został zatrzymany przez policjantów pracujących na miejscu tragedii. Podobno wrócił do samochodu po dokumenty.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]