Tragedia w Wodzisławiu Śląskim. Śmierć trójka nastolatków. Zobacz jak do tego doszło

13 stycznia 2024
Tragedia w Wodzisławiu Śląskim. Śmierć trójka nastolatków. Zobacz jak do tego doszło


Tragedia w  Wodzisławiu Śląskim, w dzielnicy Zawadzie.  Wczoraj wieczorem, około godz. 20.20 na skrzyżowaniu ulicy Młodzieżowej z Paderewskiego 24-letni kierowca Peugeota Partnera nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Audi, który jechał ulicą Młodzieżową.

 


W samochodzie było pięć osób. Audi dachowało.

 

Fot. Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach.


W wyniku zdarzenia, 18-letni kierowca Audi i dwoje pasażerów w wieku 18 i 19 lat  poniosło śmierć na miejscu. Dwoje pozostałych pasażerów Audi, 17-letnia dziewczyna i 19-letni chłopak oraz kierujący Peugeotem zostali przewiezieni do szpitala.


Fot. Śląska Policja



vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]