Tragiczny w skutkach wypadek w Bargłówce

21 kwietnia 2024
Tragiczny w skutkach wypadek w Bargłówce

Tragedia na DW 919 (powiat gliwicki). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dzisiaj po godz. 10.00 w miejscowości Bargłówka na ul. Raciborskiej kierująca Fordem (jechała z trójka dzieci) na łuku drogi utraciła panowanie nad autem i zjechała na przeciwległy pas ruchu.

 


Doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka Jeepem.  Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 38-letnia kierująca Fordem i jej siedząca z przodu 11-letnia córka. Dwójka dzieci siedzących na tylnej kanapie została ranna. Dwóch mężczyzn podróżujących Jeepem nie zostali poszkodowani.

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]