LBX wjeżdża na salony. Ceny zaczynają się od 149 900 zł

12 lipca 2023
LBX wjeżdża na salony. Ceny zaczynają się od 149 900 zł


Od jutra do 11 sierpnia w salonach sprzedaży Lexusa odbywać się będą prezentacje nowego modelu o nazwie LBX.


Przypomnijmy, że najmniejszy z Lexusuów, zaprojektowany głównie dla Europy, trafia do całkowicie nowego segmentu. Ma 4190 mm długości, 1825 mm szerokości oraz 1545 mm wysokości, a rozstaw osi wynosi 2580 mm. Powstał na zmodyfikowanej platformie GA-B.


Napęd to nowa hybryda z trzycylindrowym silnikiem 1.5 o mocy 136 KM z napędem na przód lub na obie osie.  


Cennik modelu LBX rozpoczyna się od 149 900 zł.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]