Uwaga! Niektóre przejścia graniczne ze Słowacją zamknięte dla samochodów!

4 października 2023
Uwaga! Niektóre przejścia graniczne ze Słowacją zamknięte dla samochodów!

Ważna informacja dla podróżujących. Granica ze Słowacją w Chochołowie, Niedzicy, Łysej Polanie i Winiarczykówce jest zamknięte dla samochodów. Przejechać można przez Jurgów i Chyżne.
Granic w tych miejscach pilnują żołnierze i policjanci.


Rano w bariery wjechał samochód


Zdjęcia otrzymaliśmy od Tygodnika Podhalańskiego

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]