VEHIS partnerem serwisu rp.pl

19 stycznia 2024
VEHIS partnerem serwisu rp.pl

VEHIS partnerem serwisu rp.pl

VEHIS, oferujący samochody wraz z prostym i szybkim finansowaniem oraz kompleksową obsługą klienta w trakcie i po nabyciu samochodu, nawiązał współpracę z serwisem rp.pl z Grupy Gremi Media.


VEHIS jest partnerem oferującym samochody wraz z finansowaniem czytelnikom portalu rp.pl. W ramach partnerstwa serwis Autosalon integralna część serwisu motoryzacyjnego moto.rp.pl jest przygotowywany przez VEHIS. Czytelnicy Rzeczpospolitej za pośrednictwem serwisu autosalon.moto.rp.pl mogą znaleźć i wybrać samochód, złożyć wniosek leasingowy oraz podpisać umowę z VEHIS. Wszystko to mogą zrobić w 100% online.


Oferta oraz proces zawarcia umowy w serwisie autosalon.moto.rp.pl jest w pełni zintegrowany z vehis.pl co dodatkowo upraszcza zawarcie umowy leasingu. Dodatkowym atutem współpracy jest specjalna oferta, w wyniku której wszyscy czytelnicy rp.pl decydujący się na leasing w VEHIS otrzymają roczną prenumeratę rp.pl. W ramach współpracy prowadzone będą intensywne działania promocyjne, zarówno stricte reklamowe jak i związane z publikacją przygotowanych przez VEHIS treści promocyjnych partnera.

Według danych za 2023 rok średnia liczba unikalnych użytkowników serwisu rp.pl sięga ponad 7,8 mln miesięcznie. Domena rp.pl jest w top 5 największych domen komercyjnych w kategorii biznes, finanse, prawo.

Samochód i leasing 100% online w vehis.pl i autosalon.moto.rp.pl

Wybór samochodu oraz zawarcie umowy leasingowej w VEHIS mogą odbywać się w 100% online. Proces wyboru samochodu, wnioskowania, decyzji oraz zawarcia umowy leasingowej klient może zrealizować na stronie vehis.pl lub poprzez zintegrowany serwis autosalon.moto.rp.pl, bez konieczności wizyty w placówce i rozmowy z konsultantem.

Klienci, w tym czytelnicy rp.pl mają dostęp do szerokiej (ponad 3000) bazy samochodów prezentowanych na platformie VEHIS. Na ofertę składają się samochody wszystkich marek, a poprzez współpracę z najlepszymi dilerami oraz integrację danych o samochodach na stockach dilerskich jest aktualna i stale rozszerzana.

Leasing samochodu w 100% online ma na celu maksymalnie przyspieszyć wybór samochodu i produktu finansowego, a następnie pozyskanie decyzji o przyznanym finansowaniu.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]