Volkswagen California nowej generacji z drzwiami po obu stronach

8 maja 2024
Volkswagen California nowej generacji z drzwiami po obu stronach

Po świecie jeździ już 280 000 egzemplarzy tego samochodu. Volkswagen California, bo o tym pojeździe tu mowa właśnie pojawia się w nowej odsłonie. To auto do codziennego użytku, które dosłownie w chwilę może zostać… kamperem.To nowa generacja tego kultowego samochodu, bo przeprojektowany został każdy jego obszar. Teraz będzie bardziej przestronny, bardziej inteligentny (cokolwiek to znaczy), bardziej wyrafinowany i bardziej wszechstronny.Oczywiście kluczowe elementy takie jak unoszony dach zostały zachowane. Dach ma okno z przodu, które może być otwierane niczym wejście do namiotu. Dodatkowo, na obu jego bokach również umieszczono okna (wszystkie z moskitierą).Wszystkie wersje Californii będą teraz standardowo wyposażone w dwoje przesuwanych drzwi po obu stronach pojazdu.Kolejną nowinką jest hybrydowy napęd na wszystkie koła typu plug-in. Oznacza to, że kamper ten może poruszać się jako pojazd w pełni elektryczny.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]