Volkswagen Golf VIII. Premiera już w styczniu

2 stycznia 2024
Volkswagen Golf VIII. Premiera już w styczniu

Już pod koniec stycznia Volkswagen zaprezentuje nowego Golfa. Jak czytamy w komunikacie prasowym osma generacja tego samochodu ma zachwycić nie tylko wizualnym wyrafinowaniem, ale również nowymi systemami wspomagania i układami napędowymi, a także systemem infotainment i oprogramowaniem nowej generacji.


Golf od lat jest najważniejszym modelem Volkswagena. Od 1974 roku osiem generacji tego auta wybrało ponad 37 milionów klientów.Następca Garbusa – Golf pierwszej generacji – który pojawił się na rynku w 1974 w odróżnieniu od poprzednika miał przedni napęd i silnik umieszczony z przodu Stworzone przez samego Giorgetto Giugiaro nadwozie było dzięki dużej klapie z tyłu i składanej kanapie bardzo uniwersalne. Golf szybko stał się prawdziwym samochodem dla ludu (właśnie to znaczy nazwa Volkswagen), a milionowy egzemplarz sprzedano już w 1976 roku.


Do dziś na Golfa zdecydowało się ponad 37 milionów nabywców. Czyni to ten kompaktowy samochód najlepiej sprzedającym się Volkswagenem wszechczasów.Na zdjęciu projekty następcy Garbusa (od lewej do prawej): prace rozwojowe EA 276, Golf i EA 266

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]