Volkswagena ID.7. Trzy, dwa, jeden, start!

6 kwietnia 2023
Volkswagena ID.7. Trzy, dwa, jeden, start!

Rozpoczęło się odliczanie do premiery nowego Volkswagena ID.7, która odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia.


Przed tą datą, niemiecki koncern udostępnił nam dalsze szczegóły dotyczące napędu, podwozia i funkcji auta, który z założenia służyć ma do jazdy na długie dystanse.

Nowy model ID.7 wzbogaci segment średniej klasy wyższej nie tylko w Europie, ale i w Chinach oraz Ameryce Północnej.Przypomnijmy, że Volkswagen planuje zwiększyć w Europie udział modeli elektrycznych do 2030 roku do 80 procent.


Zamaskowane jeszcze ID.7 przechodzi ostatnie testy drogowe w hiszpańskim Alicante. Dlaczego akurat tam? Bo tam może w pełni zaprezentować swoje zalety. Jest tam sporo krętych i górzystych dróg.ID.7 jest pierwszym modelem opartym na modularnej platformie napędu elektrycznego (MEB), który posiada nowo opracowany napęd. Został on zoptymalizowany przede wszystkim pod kątem zużycia energii: w zależności od wielkości baterii, przewidywane są zasięgi WLTP do 700 kilometrów i pojemności ładowania do 200 kW.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]